Tomas gelooft het ook

Beluister hier het verhaal van deze zondag:   

Tomas gelooft het ook’ (Johannes 20:19 en 20:24-30)
Paasverhaal

Liederen:

Verwerking:

Jezus verschijnt aan zijn leerlingen en wenst hun vrede. Tomas is er niet bij. Hij heeft Jezus niet gezien. Hij kan het niet geloven. Tot hij Jezus met eigen ogen ziet en Jezus zegt: ‘Kijk maar goed naar mij. Voel mij maar aan’. Nu gelooft Tomas wat hij ziet en voelt: U bent mijn Heer en mijn God.

Werkblad 1

De kinderen maken een bril met het werkblad. Om goed te kunnen kijken. Geloven zij met deze bril ook dingen die zij niet kunnen zien? Lukt dat ook zonder bril? Werkwijze: Zie de instructies op het werkblad.

Nodig: kleurpotloden, stiften, pennen, scharen, lijm         

Werkblad 2

In Jezus’ tijd was er nog geen fototoestel. Tomas moest het doen met de woorden van zijn vrienden. Toen hij Jezus echt kon zien, wat zag Tomas toen door de lens? Teken dat op het fototoestel. Stel iemand had Tomas gefotografeerd. Hoe voelde Tomas zich nadat hij Jezus had ontmoet? Hoe zag Tomas er toen uit? Werkwijze: Zie de instructies op het werkblad voor het maken van het fototoestel. Tip: Kopieer op stevig papier.

Nodig: kleurpotloden, stiften, pennen, scharen, lijm en eventueel dubbelzijdig plakband