Goochelen in de Kerk???

Ja, U leest het goed: op 7 november komt Elmar Hofstee goochelen in de kerk!

En niet zomaar goochelen, nee goochelen in samenhang met het evangelie…

De voorstelling heet: Rust in de chaos (speciaal voor de jeugd van 12-18 jaar)

Wat zegt Elmar Hofstee over het goochelen in de kerk?
Het geloof is belangrijk voor mij en God heeft mij talenten gegeven die gebruikt mogen worden om Zijn naam groot te maken en meer mensen over Hem te vertellen. Na een jaar van schrijven en diverse try-outs in verschillende kerken en theaters zijn er voorstellingen tot stand gekomen voor jong en oud. Het doel van de voorstellingen is om de mensen mee te nemen in de grootheid van God en wat Hij in ons leven wil betekenen. Ik laat dit zien doormiddel van lichteffecten, muziek en natuurlijk mijn vak: goochelen.

Meer informatie: www.goochelenindekerk.nl

Tot zondag 7 november!
Neem vooral andere nieuwsgierige mensen mee!

En wil je niets missen?? Zorg dat je vooraan zit in de kerk…😊!