Tour de Hap

In april hadden we weer een gezellige Tour de Hap. De gasten hebben smakelijk gegeten en een succes.

In de komende periode gaan we op 17 juni dit nog een keer organiseren. Natuurlijk hebben we daar mensen voor nodig die gaan koken. We gaan dan uit van 6 – 8  personen. Wij als organisatie van deze activiteit willen u van harte uitnodigen om mee te doen. In de kerk zullen intekenlijsten liggen.

Het betekent absoluut niet dat u zult denken dat u zelf als tegenprestatie uw kookkunsten aan moet bieden. We willen vooral mensen samenbrengen in een setting waarin we over diverse onderwerpen kunnen praten.

Of u nu lopend, met de fiets of auto wilt komen, aan u de keus.

Ook kunt u zich per mail opgeven bij Nella Groenewegen, Gea Krol, Mariët Horinga  en Stienke Zwart. Wij delen de groepen dan in en u hoort van ons op welk adres u op 17 juni wordt uitgenodigd. Kosten 5 euro per persoon,

Wij hebben er zin in en u hopelijk ook.

Dus schroom niet en geef u snel op.

Met vriendelijke groeten, Nella, Gea, Mariët, Stienke

Nella

Gea

Mariët

Stienke