Gastorganist 11 juni

Zoals velen weten (en uiteraard zijn er ook mensen die dit niet weten) is Jellegeert Postma
Cursusleider van de opleiding Kerkmuziek. Eén van deze cursisten zal 11 juni de kerkdienst begeleiden.

Simon Schoon woont in Kollumerzwaag en is daar ook organist. Tevens speelt hij diensten in Zwaagwesteinde en af en toe in Dokkum. Simon heeft al een jarenlange carrière als enthousiaste kerkorganist achter de rug en is nog steeds bezig zich verder te bekwamen in het orgelspel als één van mijn orgelstudenten. Hij heeft de cursus Kerkmuziek gevolgd en die succesvol afgesloten met het behalen van het certificaat voor de Bevoegdheidsverklaring III.
Ook daar mocht ik (Jellegeert) hem als talentvol cursist begeleiden.
Naast het begeleiden van kerkdiensten wordt Simon ook gevraagd als koorbegeleider en geeft hij af en toe orgelbespelingen.

Veel luistergenoegen gewenst. Jellegeert Postma