Schrijfactie Amnesty International

Amnesty International  :   https://www.amnesty.nl/write-for-rights

Dit jaar bestaat de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens (UVRM) 75 jaar.
10 december 1948.


Ieder jaar rond 10 december komen we met ‘Write for Rights’ in actie voor mensen die onterecht vastzitten of worden bedreigd vanwege hun werk, mening of om wie ze zijn. We sturen honderdduizenden brieven naar koningen, ministers en presidenten en vragen hun een einde te maken aan onrecht. Deze internationale actie levert elk jaar succes op.

Activisten komen vrij, discriminatie stopt, daders worden berecht.

Onze protestantse gemeente ondersteunt deze actie van harte.

Eén pakket bevat 10 voorbeeldbrieven en 10 groetenkaarten.

Je kunt per persoon 1 volledig pakket schrijven, maar je kunt dat ook samen doen. Elke dag 1 brief en 1 kaart op een eigen gekozen moment, dan ben je ruim op tijd voor de Dag van de Rechten voor de Mens, 10 december.

Het kost niets, behalve wat liefde en wat tijd…

de geschreven post hoef je niet zelf op te sturen maar  kun je brengen bij- of neem contact op met Margreet Doornbosch: 0680135953/ Bovenweg 7.

Doe mee! Schrijf een brief en verander een leven!