Opzetten projectkoor Westerkwartier Kerst 2024

Opzetten projectkoor Westerkwartier Kerst 2024

Eind 2022 is er een projectkoor in de Ring Westerkwartier geweest, dat vier maal in onze regio heeft opgetreden.
Dit jaar heb ik samen met een dirigent het plan opgevat om voor deze Kerst een viertal avonden te organiseren rondom Duitse Advents- en Kerstliederen. Graag zou ik deze avonden willen voorbereiden samen met aantal mensen uit het Westerkwartier, zodat ieder een deel van het regelwerk op zich kan nemen. Denk aan: promotie van de avonden, het regelen van geschikte locaties om te oefenen met het projectkoor en het opzetten van de avonden zelf. Ik heb al een draaiboek gemaakt. Het zou mooi zijn, als we dit jaar in onze Ring een projectkoor gezamenlijk zouden kunnen organiseren.

Wil jij meer weten en/of doe jij mee in de voorbereiding?
Ik hoor graag van je!
Ds. Rina Mulderij