Vorming en Toerusting

Taakgroep Vorming en Toerusting

Laatste berichten Vorming en Toerusting

  Deze Taakgroep houdt zich bezig met het leerwerk in de gemeente. We organiseren onder andere bijeenkomsten op het gebied van geloof en (samen) leven, toerusting van vrijwilligers in de gemeente en gemeenteopbouw.
  Hieronder vindt u enkele voorbeelden.

  Ouders met jonge kinderen

  In september komen we weer samen rondom het boekje “Verscheidenheid aan gaven”. We gaan deze avond een gaventest doen.
  Interesse? Neem dan eens contact met mij op: ds. Rina Mulderij, (0594) 857997 of hcmulderij@gmail.com

  Groep meditatief Bijbellezen

  Elke woensdagochtend van 8.45-9.45 uur, met inloop vanaf 8.30 uur, (behalve feestdagen en vakantie) biedt ds. H.C. Mulderij meditatief Bijbellezen aan.

  Voor meer informatie: Ds. H.C. Mulderij, 857997 of hcmulderij@gmail.com

  Catechisatie voor groep 7 en 8

  In de maanden oktober tot en met mei geeft ds. Rina Mulderij catechisatie aan de kinderen van groep 7 en 8 van de basisschool. In twee jaar tijd krijgen de kinderen op een speelse en informatieve manier uitleg over o.a. de feesten (Kerst, Pasen en Pinksteren), doop, avondmaal en het kerkgebouw. Elk jaar sluiten we af met samen eten en doen we een verrassend spel.
  In de agenda staan de data. De kinderen ontvangen in september een persoonlijke uitnodiging voor catechisatie.
  Voor meer informatie: Ds. Rina Mulderij 0594-857997 en hcmulderij@gmail.com

  Belijdenis doen?

  Zou jij meer willen weten over wat geloven we nu echt? Hoe kun je naar Jezus Christus kijken en wat moet je nou met de Heilige Geest? Wil je jouw geloof verdiepen? Of voel jij je geroepen om je leven onder Gods licht te stellen? Neem dan eens contact op met mij, ds. Rina Mulderij, en dan kunnen wij de mogelijkheden voor een cursus christelijk geloven samen bekijken. We kunnen vast wel binnen onze gemeente een groep mensen bijeen krijgen voor een goed gesprek over dat er meer is in dit leven.

  Wil jij meer weten? Neem dan contact op met ds. Rina Mulderij: (0594) 857997 of hcmulderij@gmail.com